Naruto RPG

"In this world, whenever there is light, there are also shadows. As long as the concept of winners exists, there must also be losers."

Nie jesteś zalogowany na forum.

#101 2016-03-09 14:39:49

Yamahara
souzyq.png
Dołączył: 2015-12-26
Liczba postów: 120
MacintoshChrome 48.0.2564.116

Odp: ROZDZIAŁ 3 - "Drużyna Piąta."

"Taa... ciekawe jak z takiej odległości stwierdziła, że to tylko powierzchowna rana..." pomyślałem, nie wdając się z nią w rozmowę.
"Skoro resztę dnia mamy wolną, pójdę coś zjeść i porządnie się wyśpię."
- Do jutra! rzuciłem na odchodne w stronę moich towarzyszek i ruszyłem w swoja stronę.

Offline

#102 2016-03-09 17:42:22

Kazek
5e77ky.png
Dołączył: 2015-12-26
Liczba postów: 208
Windows 7Chrome 35.0.1916.114

Odp: ROZDZIAŁ 3 - "Drużyna Piąta."

- Tak. - odpowiedział Mishiwie sensei - Na razie! - złożył pieczęć, po czym zniknął w kłębie dymu.
Po odejściu Yoshiego, zostałaś sam na sam z Somiko.

Kolej Mishiwy.

Offline

#103 2016-03-09 19:51:10

Mishiwa
xgdwef.png
Dołączył: 2015-12-26
Liczba postów: 131
Windows 8.1Chrome 48.0.2564.116

Odp: ROZDZIAŁ 3 - "Drużyna Piąta."

Spojrzałam na dziewczynę niechętnie i odwróciłam się na pięcie w stronę dzielnicy mojego klanu.
"Zostało mi sporo chakry... Spróbuję dziś zwiększyć zasięg mojego nowego ataku"
Po drodze rozmyślałam na temat rzeczy które przydadzą mi się w trakcie misji. Brak jakichkolwiek bandaży przykuł moją uwagę więc postanowiłam w pierwszej kolejności zapytać ojca czy mogę zajrzeć do zbrojowni klanu. Chciałam również wyposażyć się w katanę bądź tanto, gdyż ojciec szkolił mnie we władaniu nimi.

Offline

#104 2016-03-10 19:48:40

Kazek
5e77ky.png
Dołączył: 2015-12-26
Liczba postów: 208
Windows 7Chrome 35.0.1916.114

Odp: ROZDZIAŁ 3 - "Drużyna Piąta."

Somiko wymieniła z Tobą spojrzenie o bardzo podobnym charakterze, po czym dała susa, gdzieś między drzewa i zniknęła.
Resztę dnia spędziliście tak jak sobie zaplanowaliście.
Yoshi zjadł swoje ulubione ramen u Ichiraku, a po powrocie do domu rzucił się na łóżko i niemal natychmiast usnął.
Mishiwa natomiast udała się na polanę treningową Senju, gdzie przez kilkadziesiąt minut, ćwiczyła swego Mokutona poprzez próbę zwiększanie zasięgu tworzonych pnączy oraz pali.
Wieczorem odbyła rozmowę z ojcem, który oświadczył jej, że dzieci nie mają wstępu do zbrojowni, lecz otrzymała to co chciała - nowiutką katanę z symbolem klanu Senju oraz malutką apteczkę zawierającą wszystkie przedmioty niezbędne do przeprowadzenia pierwszej pomocy (tzn. plastry, gazę, bandaże oraz niewielką fiolkę spirytusu).
Tej nocy, oboje śniliście o czekających Was w najbliższej przyszłości nowych doświadczeniach i przygodach...

Wiadomość dodana po 10 min 19 s:

Koniec Rozdziału 2.

YOSHI YAMAHARA

STATYSTYKI:
- 1 Punkt Zręczności
- 3 Punkty Szybkości
- 2 Punkty Kontroli Chakry
- 1000 Chakry

EKWIPUNEK:
- Ochraniacz na czoło Konoha Gakure
- Torba Ninja

INNE:
- 100 Punktów Doświadczenia

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

MISHIWA SENJU

TECHNIKI:
- Mokuton: Chikane no Jutsu (I)

STATYSTYKI:
- 3 Punkty Inteligencji
- 2 Punkty Kontroli Chakry
- 4 Punkty Ninjutsu
- 1000 Chakry

EKWIPUNEK:
- Ochraniacz na czoło Konoha Gakure
- Torba Ninja

INNE:
- 120 Punktów Doświadczenia

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
klanvis - cesarstwo - wearenerds - 30plus - krolestwomoria